9 350 ₴
Призначення: для прогрівання масажних каменів.
У комплекті: Кришка. Водний резервуар. Лампочка індикатора. Ручка контролю температури. Нагрівальний елемент. Ложка перфорована для витягування каменів.
Застосування:
1. Вимийте масажні камені перед використанням.
2. Покладіть рушник для рук у резервуар для води та розмістіть камені на рушник. Це дасть змогу легко вийняти гарячі або теплі камені.
3. Перед увімкненням нагрівача в мережу переконайтеся, що в ємності достатньо води: вона має повністю накривати камені. Від верхнього краю ємності до рівня води має бути не менш ніж 2.5 сантиметра (1 дюйм). Поверніть ручку контролю температури проти годинникової стрілки до упору. Закрийте верхню кришку.
4. Під'єднайте кабель у розетку 120 або 230 вольтів. Поверніть ручку контролю температури на «Preheat» на 20-30 хвилин, щоб прискорити час розігрівання. Коли вода досягне бажаної температури, поверніть ручку на «Operating range», щоб підтримувати бажану температуру.
5. Використовуйте точний термометр, щоб вимірювати температури води у водному резервуарі, щоб точно знати, що каміння правильної терапевтичної температури. Порадьтеся з кваліфікованим терапевтом про правильну температуру каменів, якщо ви не впевнені.
6. Індикатор нагрівання може періодично загорятися й гаснути разом із нагрівальним елементом. Якщо індикатор світиться, отже, нагрівальний елемент працює.
7. Обережно вийміть перший камінь із ємності нагрівача. Перевірте його температуру спочатку пальцем, а потім долонею. Камінь має бути досить теплим, але не робити дискомфорту.
8. Після закінчення процедури натисніть клавішу вмикання нагрівання (6), щоб вимкнути нагрівач. Для гарантування безпеки та енергоощадження рекомендується вимикати пристрій від електромережі, коли він не використовується. Ніколи не кидайте камені в ємність. Це може пошкодити нагрівач. Витягувати та замінювати камені потрібно акуратно та неквапом. Ніколи не докладайте гарячі камені до вже оброблених ділянок тіла.
Очищати після кожного застосування! Встановіть мінімальне значення температури та вимкніть пристрій від електромережі перед очищенням. Дозвольте нагрівачу охолонути до кімнатної температури перед очищенням або зняттям частин. Спочатку обережно витягніть камені, а потім ємність для води. Вимийте ємність для води та кришку в теплій воді з милом, потім промийте чистою водою й протріть насухо рушником.Протріть нагрівальний елемент за допомогою вологої ганчірки. Будьте дуже обережні під час очищення нагрівального елемента. НІКОГДА не занурюйте нагрівач у воду та не ставте в мийку для ополіскування. Обполосніть камені теплою водою з невеликою кількістю мийного засобу. Обполосніть камені теплою водою та дайте їм висохнути.Перед використанням — прокалити:
1. Розпакуйте пристрій повністю, витягніть ємність для води, пакувальні матеріали та інформаційні буклети. Встановіть нагрівач у добре провітрюваному місці на жароміцну поверхню. Перемагайтеся, що ваш нагрівач відповідає стандартам електроживлення. Інформація про допустимий діапазон напруги вказана на нижній наклейці. Якщо діапазон напруги неправильний, не використовуйте пристрій і негайно зв'яжіть із дистриб'ютором за допомогою. Поверніть ручку контролю температури проти годинникової стрілки до упору та під'єднайте нагрівач до відповідної 120/230 вольтів електромережі. Поверніть ручку контролю температури на «Preheat» і дайте пристрою попрацювати приблизно 60 хвилин, або поки воно не перестане пахнути й димити. Невелику кількість диму та запаху нормальна частина прожарювання нагрівального елемента, і не з'являтиметься у разі частого використання. Після закінчення процедури прожарювання поверніть ручку контролю температури проти годинникової стрілки, вимкніть нагрівач від електромережі та дайте пристрою охолонути.
Внимание!
1) Перед очищенням або зняттям деталей дозвольте нагрівальним елементам охолонути. 2) Не заповнюйте ємність водою вищою, ніж 2.5 сантиметра (1 дюйм) до краю резервуара. Встановлюйте прилад на рівну поверхню. 3) Завжди кладіть камені першими й тільки потім заливайте воду. 4) Не використовуйте терапію за наявності висипки, опіків, порізів, інших подразнень і пошкоджень шкіри. 4) Ніколи не ставте під'єднаний до електромережі прилад у ванну або раковину, щоб налити воду. Це ЕЛЕКТРООПАСНО! 6) Завжди перевіряйте температуру кожного каменю спочатку пальцем, а потім всією долонею, перш ніж прикласти їх до пацієнта. 7) Використовуйте жароміцні рукавички або дерев'яну ложку, щоб витягти камені з нагрівача без ризику отримання опіків. 8) Ніколи не додавайте киплячу воду, щоб уникнути опіків і ошпарювання.